Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

  • ELEWACJE

 

Elewacje budynków projektujemy według indywidualnej koncepcji inwestora. Służymy poradą co do jakości materiałów. Elewacje wykonywane są z kamienia łupanego (w różnej postaci i wymiarach) i ciętego (płytki elewacyjne). Elewacja zostaje zabezpieczona najlepszymi na rynku impregnatami dostosowanymi do danego rodzaju kamienia.

 

  • Grille

 

Zajmujemy się budową od podstaw grilli ogrodowych według projektu inwestora lub własnego w wersji podstawowej lub rozbudowanej. Grill rozbudowany może zawierać: kuchnię paleniskową, wędzarnię, piec chlebowy oraz w zależności od potrzeb inwestora może być doprowadzona woda, prąd oraz całość zabudowana w altance.

 

  • Kominki

 

Kominki budujemy według projektu inwestora lub własnego uzgodnionego z klientem. Kominki mogą być wykonane z takich materiałów jak: piaskowiec, piaskowiec-marmur, marmur, granit oraz do wyboru z rozprowadzeniem ciepła (nadmuch) lub z płaszczem wodnym.

 

  • Klomby

 

Wykonujemy małe elementy architektury ogrodowej np.: klomby, ścieżki ogrodowe, studnie, kaskady i rzeźby ogrodowe. Służymy doradztwem w wyborze materiałów.

 

  • Kominy

 

Zajmujemy się wykończeniem estetycznym kominów, poprzez okładanie lub obmurowywanie kamieniem naturalnym ciętym lub łupanym w różnym wymiarze i kolorze według koncepcji klienta.

 

  • Ogrodzenia

 

Ogrodzenia wykonujemy według wzoru inwestora lub naszego w uzgodnieniu z klientem. Współpracujemy z innymi firmami i dzięki temu inwestycje te wykonujemy od podstaw tj. od robót ziemnych, zbrojeniowych, elektrycznych (napędy, domofony) do montażu gotowych przęseł i bram.

 

 

  • Schody

 

Wykonujemy kompleksowe budowy schodów i ich okładanie kamieniem naturalnym (piaskowiec, marmur, granit). Oferujemy doradztwo techniczne i materiałowe. Zajmujemy się także renowacją i odnową starych schodów. Dojazd i pomiar gratis przy realizacji zamówienia.

 

  • Sztukateria

 

Przy współpracy z innymi firmami realizujemy i projektujemy wykończenia wewnątrz budynków. Wykonujemy ozdobne elementy podwieszane z efektami świetlnymi.

 

  • Tarasy

 

Doradzamy i wykonujemy w wykończenie tarasów, balkonów tak, aby były wkomponowane w otoczenie, dopasowane do elewacji i terenu. Do wyboru piaskowiec, marmur i granit.

 

  • Inne

 

Zajmujemy się renowacja zniszczonych elementów kamiennych i drobnymi elementami architektury ogrodowej jak okładanie studzienek retencyjnych, produkcja tabliczek adresowych, drobnych ozdób kamiennych (figurki zwierząt, grzybki kamienne, lampki).